ТВІЙ ГАЗЗБУТ

На зиму

thumb-image-31807103

Тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» 

Клієнти компаній, що працюють під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», під час опалювального сезону 2020/21 зекономили понад 110 млн гривень. Зробити це їм дозволила акція «Твоя енергонезалежність», яка проводилася у серпні-вересні минулого року.

Тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» – це продовження традиційної акції, що дозволяє споживачам створити власний газовий запас на опалювальний сезон. У рамках тарифу споживач зможе придбати блакитне паливо з червня до жовтня за вигідними цінами, а споживати його – впродовж усього опалювального періоду.

У цьому сезоні побутових споживачів чекає приємне нововведення – сплатити за свій газовий запас можна буде у розстрочку. 

Переваги тарифу для споживачів:

  • Потрібний обсяг газу на опалювальний сезон клієнт визначає самостійно.
  • Газ закуповується за низькою літньою ціною.
  • Сплатити за газ можна частинами.

Тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» надає споживачам можливість максимально раціоналізувати витрати на придбання природного газу. Постачальник заздалегідь закуповує газ за оптимальними цінами, а споживачі використовуватимуть свій запас саме тоді, коли він найбільше потрібен – під час холодного періоду.

Тариф «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» - заморожено! Запуск тарифу «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» у цьому сезоні не відбудеться. Причина - стрімке зростання ціни на природний газ як в Україні, так і в Європі. Вона продовжує зростати незважаючи на закінчення опалювального сезону. Тому «ТВІЙ ГАЗЗБУТ» не бачить можливості запропонувати своїм клієнтам привабливі умови для створення власного газового запасу на зиму.

Сплатити за газ